Podrobnejšie informácie

Pre rodičov

Vitajte. Tešíme sa, že venujete čas výberu tej správnej škôlky pre Vaše dieťa. Ak by ste tu nenašli odpovede na Vaše otázky a máte doplňujúci otázku či chcete s nami stráviť deň, ozvite sa :) Radi sa s Vami u nás porozprávame a ukážeme Vám ako to u nás funguje.

Deti prijímame od veku 3 rokov, adaptačný proces môže začať skôr, najskôr však tri mesiace pred dňom tretích narodenín (3 je nielen u nás magické číslo :)) . Aktuálne prijímame prihlášky na september 2021.

Ak Vás zaujíma aký je bežný postup nádejného špuntíka tak čítajte ďalej :) Telefonicky či mailom si dohodneme osobné stretnutie, v tomto sme staromódni a uprednostňujeme osobný kontakt :) Tieto stretnutia prebiehajú priamo v našom centre, zvyčajne buď v doobednom čase cca 8:30-10:30, alebo poobede medzi 14:30-17h. Vítané je samozrejme aj Vaše dieťa, ako náš hlavný klient :) V rámci tohto stretnutia uvidíte nielen naše priestory, ale najmä naše skvelé pedagogičky v akcii. Plus máte možnosť pýtať sa všetko čo Vás zaujíma - nie sme síce Google ale o Špuntík-ovi Vám porozprávame radi. Ak si poviete, že toto je to pravé orechové pre Vaše dieťa (pre alergikov budeme radi aj pravý makový či tvarohový :) tak vypíšete nezáväznú prihlášku – na mieste alebo stiahnuteľná online. Následne je na rade byrokratická chvíľka na podpis zmluvy, a ostatné vlastne už viete, lebo ste medzičasom u nás boli ;)

Vy sa pýtate a my odpovedáme

Často kladené otázky

Dokumenty na stiahnutie

Zmluva o poskytovaní starostlivosti

Zmluva o starostlivosti

Vyhlásenie rodičov

Vyhlasenie rodicov

Nezáväzná prihláška dieťaťa

Prihlaska

Potvrdenie od lekára

Potvrdenie od lekara

Splnomocnenie na prevzatie dieťaťa

Splnomocnenie na prevzatie dieťaťa

Špuntík dotazník

Špuntík dotazník

Ako to u nás vyzerá?

Pôdorys

Záhrada a ihrisko

430m2

Hernička 1

41m2

Hernička 2

51m2

Spálňa

31m2

Záchody

10m2

Jedáleň a kuchyňa

24m2

Šatňa

14m2

Kancelária a sklad

Aktuálne prebieha renovácia priestorov. Fotky doplníme hneď po dokončení.
Ďakujeme za pochopenie

Aj financie zavážia

Čo všetko je v cene?

+421 904 028 408