Podrobnejšie informácie

Pre rodičov

Ak Vás zaujíma aký je bežný postup nádejného špuntíka tak čítajte ďalej :) Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu máme zmenený systém obhliadok: telefonicky či mailom si prejdeme Vaše otázky, kedy máte priestor pýtať sa všetko čo Vás zaujíma - nie sme síce Google ale o Špuntík-ovi Vám porozprávame radi. Ak si poviete, že toto je to pravé orechové pre Vaše dieťa (pre alergikov budeme radi aj pravý makový či tvarohový :) tak si môžeme dohodnúť osobné stretnutie. V záujme ochrany zdravia našich detí a personálu prebiehajú obhliadky výlučne v čase kedy je škôlka oficiálne zatvorená - t.j. cez týždeň po 17h alebo cez víkend. Podmienkou je negatívny AG test nie starší ako 48h a samozrejme respirátor. Vítané je aj Vaše dieťa (ktoré nemusí mať test), ako náš hlavný klient :) V závere je už priestor pre krátku byrokratickú papierovú chvíľku- možnosť vypísania prihlášky priamo na mieste alebo dodatočne z pohodlia domova, pričom zmluvu zasielame online na pokojné preštudovanie.

Deti prijímame od veku 3 rokov, adaptačný proces môže začať skôr, najskôr však tri mesiace pred dňom tretích narodenín (3 je nielen u nás magické číslo :)) . Aktuálne prijímame prihlášky na september 2022.

Ak Vás zaujíma aký je bežný postup nádejného špuntíka tak čítajte ďalej :) Telefonicky či mailom si dohodneme osobné stretnutie, v tomto sme staromódni a uprednostňujeme osobný kontakt :) Tieto stretnutia prebiehajú priamo v našom centre, zvyčajne buď v doobednom čase cca 8:30-10:30, alebo poobede medzi 14:30-17h. Vítané je samozrejme aj Vaše dieťa, ako náš hlavný klient :) V rámci tohto stretnutia uvidíte nielen naše priestory, ale najmä naše skvelé pedagogičky v akcii. Plus máte možnosť pýtať sa všetko čo Vás zaujíma - nie sme síce Google ale o Špuntík-ovi Vám porozprávame radi. Ak si poviete, že toto je to pravé orechové pre Vaše dieťa (pre alergikov budeme radi aj pravý makový či tvarohový :) tak vypíšete nezáväznú prihlášku – na mieste alebo stiahnuteľná online. Následne je na rade byrokratická chvíľka na podpis zmluvy, a ostatné vlastne už viete, lebo ste medzičasom u nás boli ;)

Vy sa pýtate a my odpovedáme

Často kladené otázky

Dokumenty na stiahnutie

Zmluva o poskytovaní starostlivosti

Zmluva o starostlivosti

Vyhlásenie rodičov

Vyhlasenie rodicov

Nezáväzná prihláška dieťaťa

Prihlaska

Potvrdenie od lekára

Potvrdenie od lekara

Splnomocnenie na prevzatie dieťaťa

Splnomocnenie na prevzatie dieťaťa

Špuntík dotazník

Špuntík dotazník

Ako to u nás vyzerá?

Pôdorys

Záhrada a ihrisko

430m2

Hernička 1

41m2

Hernička 2

51m2

Spálňa

31m2

Záchody

10m2

Jedáleň a kuchyňa

24m2

Šatňa

14m2

Kancelária a sklad

Aktuálne prebieha renovácia priestorov. Fotky doplníme hneď po dokončení.
Ďakujeme za pochopenie

Aj financie zavážia

Čo všetko je v cene?

+421 911 143 120